• Skarbki 43 62-710 Władysławów

Posadzki i wylewki maszynoweCzym charakteryzują się nasze posadzki?

Jakość

To bardzo ważne, aby posadzka maszynowa dawała swobodę w bezkolizyjnym układaniu czy to płytek ceramicznych czy paneli. Nasze posadzki maszynowe są gładkie, posiadają odpowiedni poziom, dzięki czemu kolejny etap budowy zostanie szybko zrealizowany. Z pewnością spotkałeś się z sytuacją kiedy zamiast układać parkiet czy też płytki – trzeba wyrównywać posadzkę. Gwarantujemy, że z nami unikniesz wszelkich przeszkód.

Posadzka pod każdą podłogę

Przed rozpoczęciem realizacji inwestor informuje nas, co planuje ułożyć na posadzce w konkretnym pomieszczeniu. Przygotujemy wylewkę idealnie pod każdą podłogę.

Czystość

Każdy etap realizacji wylewki wykonujemy z należytą starannością, estetyką i czystością. Próżno zatem szukać wewnątrz masy posadzki zbędnych przedmiotów, kamieni itd.

Terminowość

Wszystkie nasze realizacje rozpoczynamy w terminie ustalonym z klientem. To jakże istotny element prowadzenia każdej inwestycji, aby wszystko „szło” zgodnie z harmonogramem. Zapewniamy, że z nami nie musisz martwić się o żadne opóźnienia.

Pielęgnacja i serwis

Tuż po zakończeniu prac instruujemy klienta jak dbać o posadzkę maszynową przez kolejne dni. To niezwykle ważne, aby zachować odpowiednią wilgotność. Dysponujemy również pomocą po wykonaniu zlecenia

Krok po krokuPOSADZKI WYLEWKI

1.

Ułożenie termoizolacji (styropian)
2.

Ułożenie termoizolacji (styropian)
3.

Ułożenie dylatacji pionowej (taśma dylatacyjna)
4.

Zbrojenie (siatka lub włókna polipropylenowe)
5.

Laserowe poziomowanie
6.

Beton + plastyfikator
7.

Zacieranie mechaniczne